Niechęć do życia i problemy z pracą

Witam mam pytanie mam dość życia moje i życie jest nie udane mam problemy z praca niechce się nic najchętniej się zabić wolę ale niemam odwagi

Proszę jak najszybciej zgłosić się na konsultację do lekarza psychiatry lub/i psychoterapeuty. Po rozmowie diagnostycznej specjalista zaproponuje sposób leczenia.

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam, wiem, ze Panu ciezko. Jednak przeciez kazdy czlowiek zmienia prace wielokrotnie. Ja tez tak robiłam. Dlaczego Pan nie moze zmienic pracy poszukac w innym miescie przeniesc sie, cokolwiek i tyle razyu az trafi Pan na taka ktora Panu przypasuje.
To jest mozliwe, nawet jesli ma Pan rodzine. Trzeba poszukac z kim moglby Pan porozmawiac i zastanowic sie co dalej. Czasem 1-2 wizyty u psychologa i życie zaczyna nabierac sens.
Mysli samobojcze ma wiele osob w depresji. Przejda gdy zmieni Pan sytuacje. Jesli nie wie Pan jak prosze poszukac pomocy.
Bezplatne porady psychologiczne przeciez istnieja!
Pozdrawiam