Niechęć dziewczyny po ponownego związku

Mam prawie 19 lat. Bylem z dziewczyna dwa lata. 3 tyg temu zerwala ze mna, po klotnii w wyniku mojej zazdrości, ale takze jej zlego zachowania. Przez 3 tygodnie przepraszalem, pisalem dzwonilem, plakalem jej, zeby wrocila. A ona mnie tylko krzywdzila, swoimi decyzjami, np tym ze wokol siebie ma pelno chlopakow, z ktorymi spedza mnostwo czasu a ze mna nie chce sie spotkać. Kocham ją bardzo i wybaczyłbym jej wszystko, ale ona dobitnie daje do zrozumienia ze nie wroci...a ja tego tak bardzo chce..

Dzień dobry!

Niestety, czasami nie dostajemy tego, czego bardzo chcemy. Jest wielką sztuką i dojrzałością umieć to zaakceptować i pogodzić się ze stratą.
Bardzo mi przykro z powodu Pana bólu. Być może w przyszłości jeszcze będziecie Państwo parą - być może nie. Nie zależy to jednak w pełni od Pana, dziewczyna ma prawdo ostatecznie zrezygnować z kontynuowania Waszej relacji. Wtedy trzeba będzie przeżyć żałobę i spróbować się z tym pogodzić.

Pozdrawiam!

Niestety musi Pan zaakceptować swoją sytuację. Związek zbudowany w oparciu o przymus i tak nie miałby szans na prawdziwe, pełne powodzenie. Ciekawe też, że tak bardzo potrzebuje Pan osoby, która według Pana, tak bardzo Pana krzywdzi. Porozmawiałbym o tym z terapeutą.

http://www.gabinetzmian.pl