Niemiłe przeżycia z dzieciństwa a budowanie związku w dorosłym życiu

Mam 33 lala - 2 dzieci 2 i 12 lat. To moje drugie małżeństwo. a raczej chęć ucieczki z domu w którym wiecznie byly awantury, przemoc, którą stosowała moja matka. Poznałam męża i po kilku miesiącach nie wróciłam poprostu z pracy i zabrałam córkę. Matka zgotowała mi piekło na ziemi razem z siostrą..

Pani sytuacja i stan psychiczny wymaga dogłębnej analizy. Przepraszam, ale drogą internetową wiele nie pomogę. Pozdrawiam

Witam, podaje Pani swój sposób postępowania, nie widzę natomiast pytania. Na pewno warto zgłosić się do psychoanalityka, aby rozpracować przeszłość. Pozdrawiam