Niepokoi mnie brak apetytu

Mam 18 lat, jestem kobietą. Gdy miałam 16 lat, brałam amfetaminę przez rok i jadłam tylko raz dziennie jeden skromny posiłek. Teraz nie biorę, a jem tylko gruszkę i ważę 49 kg przy wzroście 186 cm. Tak więc, co się dzieje z moim organizmem? PROSZĘ O POMOC!!!

Tak niski wskaźnik BMI <15 jest wynikiem alarmującym i wskazaniem do leczenia w szpitalu. Najprawdopodobniej stan zdrowia wymaga pilnej diagnostyki i rozpoczęcia terapii. Proszę jak najszybciej zgłosić się do lekarza internisty oraz psychiatry.