Niezgodność myśli i zachowań u chłopaka

witam mój chłopak ma problem tak podejrzewam poznieważ robi różne dziwne rzeczy wydaje mi sie ze ma problem z mysleniem ponieważ np. wstawia cukier lub czajnik do lodówki robi cos a o tym nie mysli zachowuje sie dziwnie jak by tu był a w tym samym czasie jest w innym miejscu czy to jest normalne czy jednak musi zasięgną porady specjalisty ? prosze o odpowiedz Dziękuje

Proszę się skonsultować z lekarzem. Podobne objawy mogłyby być interpretowane jako skrajne roztargnienie w przypadku sytuacji mocno obciążających i stresujących, deficytu snu czy przepracowania. Warto jednak wykluczyć chorób i zaburzenia somatyczne ( w tym zaburzenia z kręgu psychoz lub związanych z uciskiem na pewne obszary mózgowe, i in) lub- w razie ich wykrycia- natychmiast rozpocząć terapię.

Konsultacja z lekarzem, odpowiednie badania w razie potrzeby- jeśli Panią uspokoją a partner nie będzie stawiał oporu- dlaczego nie? Ciężko jest napisać cokolwiek trafnego na podstawie krótkiego opisu, zbyt mało danych zbyt wiele niewiadomych (sama mam problem z wiecznym rozkojarzeniem, więc wolę zachować ostrożność w osądach ;) ). Życzę Państwu wszystkiego najlepszego, Monika