Nowa partnerka taty dwa tygodnie po śmierci mamy

Witam miesiąc temu zmarła moja mama ,a ojciec już w drugim tygodniu żałoby znalzl sobie partnerkę ma 70lat ,cale życie uczył nas że mamy się szanować jakto ma się teraz do jego zachowania ,zawidl mnie, czy to normalne

Rozumiem, że trudno się Pani pogodzić z wyborem taty - uważa Pani że wyraża nim brak szacunku dla pamięci mamy? Czy może czuje Pani, że nie szanuje Pani bólu? Na jego wybór być może nie ma Pani wpływu. Przychodzi mi do głowy myśl, że czasem osoby rzucające się szybko w nowy związek ciepią właśnie tak dotkliwie, że nie chcą, nie potrafią pozwolić sobie na przeżywanie tej pustki. Nie musi tak być w przypadku Pani taty, ale warto z tatą szczerze porozmawiać o swoich odczuciach, zapytać o jego przeżywanie żałoby. Może to coś wyjaśni i pomoże.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/