O czym może świadczyć nadmierna senność oraz zmiany nastroju?

Witam. Od jakiegoś czasu jestem bardzo senna. Miewam częste zmiany nastroju od euforii po złość. Oraz mam duże zapotrzebowanie na cukier

Na początek warto zgłosić się do lekarza rodzinnego i podjąć podstawową diagnostykę. W razie potrzeby i zależnie od jej wyniku lekarz skieruje na dalsze leczenie (np. do endokrynologa diabetologa lub psychologa).