O czym świadczą potrzeby w relacji z dziewczyną?

Witam, zasadniczo nie szukam związku ani seksu. Jednak chciałbym mieć osobę (dziewczynę), z którą mógłbym się całować przytulać, bawić, może jakiś petting. [Możliwe, że z czasem coś więcej, ale musielibyśmy się poznać] Jednak nie widzę takiej możliwości, a bardzo nie chciałbym ranić ani oszukiwać drugiej osoby. Proszę o opinię, czy ja mam jakiś problem czy muszę znaleźć odpowiednią osobę?:)

Dzień Dobry Panu,

Z Panem jest jak najbardziej w porządku.

Jest Pan osobą, która potrzebuje poznawać dziewczynę, cieszyć się tym poznawaniem, w sposób sensualny, nastawiony na odczuwanie - nie śpiesząc się...

Proszę słuchać siebie, a odpowiednia dziewczyna pojawi się..., czego Panu serdecznie życzę,
Irena Mielnik-Madej

Witam

Dosyć jasno pisze Pan o swoich potrzebach. Proszę pamiętać, że nie musi się Pan na siłę dostosowywać do nikogo tylko dlatego, że ten ktoś tego chce. Jeśli nie czuje Pan potrzeby związku ani seksu, to znaczy tylko tyle ile jest napisane i nic więcej. Nie musi Pan też nikogo okłamywać ani oszukiwać. Sugerowałbym jasno mówić o swoich potrzebach, tak samo jak Pan napisał to tu na portalu. Jestem pewien, że wśród kobiet są i takie, które mają podobne potrzeby do Pańskich.

http://www.gabinetzmian.pl