O czym świadczy nadmierna miłość do zwierząt i ogromna niechęć do ludzi?

O czym swiadczy u czlowieka nadmierna milosc do zwierzat(psow,kotow) a ogromna niechec do ludzi,do malych dzieci szczegolnie.Kompletny brak wrazliwosci na ludzka krzywde.Czy taka osoba jest mimo wszystko godna zaufania?

Witam,
bardzo trudno jest tak bardzo ogólnie odpowiedzieć, nie wiem także dlaczego Pani o to pyta. Ale sądzę, że skoro osoba wykazuje dużą miłość do istot żywych jakimi są zwierzęta to ma taki potencjał w stosunku do ludzi. Zachęcam Panią do napisania czegoś więcej o tym, dlaczego Pani szuka odpowiedzi na to pytanie oraz o całej sprawie, być może będę mogła udzielić bardziej adekwatnej odpowiedzi. Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Nie ma dwóch takich samych osób i dwóch takich samych historii. Podobnie nie jest możliwe, bez osobistego kontaktu, ocenić, czy dana osoba jest "godna zaufania". Za "niechęcią do ludzi" może stać zarówno postawa lękowa, wycofana - jak i agresywna, wroga.

Pozdrawiam!