Zapytaj lekarza

7 4 0 , 8 9 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

O czym świadczy nadmierna miłość do zwierząt i ogromna niechęć do ludzi?

O czym swiadczy u czlowieka nadmierna milosc do zwierzat(psow,kotow) a ogromna niechec do ludzi,do malych dzieci szczegolnie.Kompletny brak wrazliwosci na ludzka krzywde.Czy taka osoba jest mimo wszystko godna zaufania?
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Co składa się na atrakcyjność?

Jakie czynniki wpływają na naszą atrakcyjność? Dlaczego niektórzy wydają się na pierwszy rzut oka interesujący? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o atrakcyjności.

Witam,
bardzo trudno jest tak bardzo ogólnie odpowiedzieć, nie wiem także dlaczego Pani o to pyta. Ale sądzę, że skoro osoba wykazuje dużą miłość do istot żywych jakimi są zwierzęta to ma taki potencjał w stosunku do ludzi. Zachęcam Panią do napisania czegoś więcej o tym, dlaczego Pani szuka odpowiedzi na to pytanie oraz o całej sprawie, być może będę mogła udzielić bardziej adekwatnej odpowiedzi. Pozdrawiam.

Psycholog posiadający specjalizację z psychologii klinicznej oraz neuropsychologii.
0

Dzień dobry!

Nie ma dwóch takich samych osób i dwóch takich samych historii. Podobnie nie jest możliwe, bez osobistego kontaktu, ocenić, czy dana osoba jest "godna zaufania". Za "niechęcią do ludzi" może stać zarówno postawa lękowa, wycofana - jak i agresywna, wroga.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy