Obsesyjne dbanie o czystość w domu

Witam moja Mama jest bardzo wrażliwa na temat bałaganu ciągle zamiata zmywa podłogi pomimo ze wizualnie jest czysto ona ciągle widzi brud .Nie potrafia z nia sie dogadac zawsze konczy sie awantura Pomocy!

Pozdrawiam!

Witam,

Mama potrzebuje pomocy psychoterapeuty. Proszę spytać, czy nie przeszkadza jej to i nie dezorganizuje życia. Jeśli tak, proszę ją uświadomić, że nie musi tak być i da się to wyleczyć.

Pozdrawiam