Odejście żony do innego partnera 8 miesięcy temu

Wita, mam problem jakies 8 miesiecy temu odeszla odemnie zona do innego i hodze do psyhologa i na razy jest lepiej a na razy znowu wszystko powraca i niepotrafie o tym wszystkim zapomnoec co zrobic mozna w takiej sytuacji

Dzień dobry!

Serdecznie współczuję trudnej sytuacji.
Niestety, w kryzysowych momentach życia, po trudnych wydarzeniach, radzenie sobie z nimi zazwyczaj jest stopniowe. Konieczne jest przejście we własnym tempie przez wszystkie etapy żałoby i akceptować ją. Nie istnieją sposoby, aby "przeskoczyć" niektóre z tych etapów i natychmiast przestać czuć ból.
Zachęcam do kontynuowania psychoterapii i rozmowie z terapeutą o takich swoich wątpliwościach.

Pozdrawiam!