Odżywki w leczeniu anoreksji

witam! chciałabym zapytać czy w leczeniu anoreksji wartość energetyczną (400 kcal) jednej odżywki Resource 2.0 Fibre można zastąpić podając 2 Nutridrink Diasip o kaloryczości ok. 200 kcal? Czy byłby to błąd ze względu na wartość odżywczą?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli zależy Pani tylko na dostarczeniu zakładanej ilości kalorii to tak. Jeżeli ma to być również leczenie żywieniowe polegające na uzupełnieniu niedoborów to nie, ponieważ oba produkty różnią się składem.