Płacz 3-letniej córki podczas przebywania w domu teściów

moja 3 letnia córka strasznie płacze u dziadków nie umie jej uspokoic. To sa rodzice męza. lecz tesc jest wiecznie pijany, brat męża lekko chory psych. Moze córka wyczuwa zlą atmosfere tego domu i płacze. Lecz jak ONi do nas przyjadą to wszystko jest w porządku mała bawi sie z nimi. Nikt jest niczym sie straszy.? Nie rozumiem jej zachowania u moich tesciów. Jest odważna dziewczynka wesołą i mądrą;) ??

Witam. Skoro płacze to coś jest nie tak, więc nie należy tego bagatelizować. I jak jeszcze pisze Pani, że teść stale jest pijany to tam nie ma zdrowej, normalnej atmosfery, więc rozważyłabym nie przywożenie dziecka w to miejsce.
Magdalena Brabec