Podejrzewanie dziadka o molestowanie 8-miesięcznej wnuczki

Witam serdecznie. Moja siostra ma podejrzenia, ze jej teść ma sklonności pedofilskie do jej ośmiomiesiecznej córeczki. niestety nie wie co ma robić i jak zareagować bo boi sie, że wywoła burze w rodzinie jak okaże się, że to są jej wyobrażenia. Opisze pokrótce co się dzieje... dziadek całujue Mała w usta, robi jej zdjęcia np podczas przebierania pieluchy kiedy ma goła pupę, lapiąc ją pod paszki dotyka kciukami sutków, a czasem potrafi dotknąć Małą w okolice intymne podczas przebierania. pozdraw

Dzień dobry!

Proszę osobiście skonsultować i przeanalizować sytuację z psychologiem np. w Centrum Interwencji Kryzysowej, gdzie pracownicy mają wiedzę i doświadczenie w rozpoznawaniu sygnałów molestowania seksualnego dzieci. Wiele informacji i porad znajdą też Panie na stronach fundacji np. Dzieci Niczyje.

Pozdrawiam!