Płaczliwość u 4,5-letniej dziewczynki

WITAM SERDECZNIE MAM UPRZEJME ZAPYTANIE MOJA PRAWIE 4,5 LETNIA CÓRKA JEST CZĘSTO PŁACZLIWA NIE WIEM DLACZEGO????PYTAŁAM CZY JĄ COŚ BOLI ONA ODPOWIADA ŻE NIC I ŻE WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU.CZY TO JEST ZWIĄZANE Z ETAPAMI ROZWOJOWYMI?????Z GÓRY DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDZ

Jeśli zachowanie będzie się nasilać lub będzie Pani bardzo zaniepokojona, proszę skonsultować się z psychologiem dziecięcym.

Witam Panią Serdecznie,

Mam zbyt mało informacji.

Skoro Pani Córeczka często płacze, a nie ma objawów bólowych, to jest jakaś przyczyna.

Proszę porozmawiać z córeczką, bo być może przyczyną takiej reakcji jest coś, o czym Pani nie wie, a córka, z jakiś przyczyn nie może powiedzieć (może to być coś mało ważnego - ale dla córki bardzo ważne).

Proszę dodatkowo skonsultować się z pediatrą.

Życzę radości Pani i Córeczce,
Irena Mielnik-Madej