Poczucie niezdrowej zazdrości

Poczucie niezdrowej zazdrości wywołuje u mnie fakt że znajoma zalajkowala np zdjecie swoich znajomych i dododala wpis sweetaśny na ich profilu. Zazdosc i smutek mnie wtedy ogarnia tym bardziej jesli jest to czuły wpis. Czy ze mną cos jest nie tak.

Aleksander Ropielewski

Nie jest to normalna reakcja i warto zastanowić się dlaczego reaguje Pani zazdrością w takiej sytuacji. Odpowiedź na to pytanie i zastanowienie się nad powodem zazdrości pomoże ją zrozumieć i lepiej kontrolować, a tym samym zapobiegać jej w przyszłości.