Poniżanie i krytykowanie przez teściową

Witam.Mam problem z teściową który polega na tym ,że ona mnie niszczy psychicznie.Cały czas krytykuje i dołuje.Porównuje do swojej córki,zaznaczając,że Ula jest we wszystkim lepsza ode mnie,od gotowania po przez wykształcenie do prowadzenia samochodu,chwali się tez tym jak ona cudownie wychowała dzieci ,a ja sobie nie radzę.Nie radze sobie z tym,nie mam już siły udawadniać,że nie jestem gorsza.Jakis czas temu wybuchłam to wyszłam jeszcze na furiatkę.Straciłam wiarę w siebie,proszę o poradę.

Witam,
Proszę spróbować porozmawiać z teściową o swoich uczuciach i poinformować, że nie będzie Pani więcej tolerowała takiego zachowania. Warto postawić jasne granice i jeśli to możliwe ograniczyć kontakt do minimum. Ważne aby była Pani konsekwentna, z czasem stosunki się ułożą.
Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!