Posiadanie dwóch partnerów

Witam, chce sie zapytać czy to normalne być z dwoma mężczyznami jednoczesnie, prosze o poradę.

Dzień dobry!

"Normalne" z jakiej perspektywy?
Wiele ludzkich zachowań nie poddaje się tak prostej ocenie. Normalne jest wszystko to, co nie powoduje cierpienia i nie krzywdzi nikogo, a jednocześnie jest dobre rozwijające. Zdaniem niektórych osób potajemne życie w trójkącie lub poliamoria spełnia te kryteria. Zdaniem innych - nie.
Zachęcam do refleksji nad Pani motywacją do bycia z dwoma mężczyznami jednocześnie.

Pozdrawiam!

w Polsce nie.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza