Uczucie odrzucenia ze strony męża

mam 48 lat , mąż 52 - wcześniej rzadko uprawialiśmy seks- były awantury, próby , rozmowa z psychiatrą . Od 5 lat mój mąż nie wykazuje żadnej inicjatywy nie daję rady- mam wrażenie, że nie istnieje dla Niego. Mamy tragiczną sytuacją finansową , spowodowana wielką tragedią rodzinną - co mam robić pomału przestaje mi się chcieć walczyć o Niego - czuję sie odrzucona

Jest dostępna także w ramach kontraktu z NFZ, trzeba jednak wyszukać konkretne placówki mające taka ofertę.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza