Trudna relacja z partnerem a dziecko z innego związku

Mam 26 lat a on 38. On ma dziecko z poprzedniego związku,a razem jesteśmy od 3 lat.Od pewnego momentu dochodzi między nami do kłótni o to,że on ustala terminy przyjazdów z byłą a mnie informuje o tym kiedy jedzie do dziecka z 24h wyprzedzeniem.Uważa że nie mam nic do powiedzenia w temacie.Przeszkadza m fakt,że żyje ze mną a nie potrafi zapytać mnie o zdanie któren dzień lepszy wcześniej,tak jakby moje zdanie się nie liczyło.Próbowałam rozmów na ten temat,on nie widzi problemu,a mnie to frustruje

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza