Problemy z relacjami w związku

Byliśmy z chłopakiem lata znliśmy się 2.5.Przez Niego zerwałam z wczesniejszym chlopakiem bobyl dla mnie zly , bylismy szczesliwi a on z dnia na dzien powiedział ze chce przerwy . nie dalam mu jej tylko prosiłam o 2 szanse .Dał mi ją . po miesiacu powiedział ze to koniec byłam w szoku powiedziałam zebysmy sobie zrobili dwa tygodnie przerwy .. Zrobilismy czasem gadalismy ale on po dwóch tygodniach powiedział ze kocha mnie ale nie moge ze mna byc,ale codzien iszemy i czesto się spotykamy co robic

Być może w Waszej sytuacji pomocna będzie terapia par? Polecam rozważyć taką opcję, która pomoże Wam się porozumieć, omówić dotychczasowe problemy, znaleźć rozwiązania i na nowo wprowadzi do Waszego związku spokój i radość. Powodzenia.

zajac sie soba i zyciem...odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza