Postępowanie po nachalnym zachowaniu w stosunku do przyjaciela

Mój przyjaciel kazał mi się odczepić, powiedział że nigdy nie bedzie ze mną i mam mu dać swiety spokoj. Byłam nachalna, jak mam się teraz zachować z klasą gdy bedzie mi oddawał moją rzecz? Co mam mu powiedzieć? Nie chce go stracić, jak mam mu pokazać że jestem wartościową kobietą, czy on mi przebaczy? Stwierdził że mam porblemy ze sobą bo nie potrafię zaakceptować tego że on mnie nie chce

Witam. W takiej sytuacji "z klasą" rozumiem jako takie bycie w danym momencie, aby był widoczny komunikat: "zgadzam się, żebyś odszedł, akceptuję Twoją decyzję". Tylko czy taki komunikat na pewno jest zgodny z tym, co Pani przeżywa? Pozdrawiam