Postępowanie z mamą cierpiącą na chorobę afektywną dwubiegunową

witam.moja mama jest chora na chad teraz ma epizod manii i nie wiem jak jej pomoc twierdzi ze jest zdrowa a wszyscy chorzy i boje sie ze cos sobie zrobi albo nam. byla wczesniej w szpitalu jak miala depresje a teraz nie pujdzie bo twierdzi ze jest zdrowa.prosze o pomoc.

Witam. Istnieją też ośrodki pobytu dziennego przy Przychodniach Zdrowia Psychicznego. Wszystko w ramach NFZ. Nawet, gdy będą późniejsze terminy, warto je zarezerwować. Może Pani poprosić lekarza, aby Pani mama przyszła na spotkanie grupowe i zobaczyła jak to jest. Powodzenia