Potrzeba przerwy w związku

Byłam z chłopakiem 8 miesięcy, sypialiśmy ze sobą, niedawno on powiedział, że potrzebuje przerwy. Jednak tak przerwa polega na tym, że piszemy ze sobą, całujemy się, sypiamy ze sobą, nie wiem sama co o tym myśleć. Bardzo go kocham, on jest moją pierwszą miłością, a ja jego. Za każdym razem kiedy pytam się co dalej, on nie umie mi odpowiedzieć, mówi, że potrzebuje czasu, ale ja coraz bardziej cierpię i czuję się zdezorientowana...

Witam serdecznie,
Rozumiem, że czujesz się zdezorientowana - Twój chłopak przesyła Ci sprzeczne sygnały. Z jednej strony mówi, że potrzebuje przerwy, a z drugiej - wciąż się spotykacie i sypiacie ze sobą. Zastanów się, czy nie powinnaś na jakiś czas przestać się z nim spotykać. Może brak Twojej obecności pozwoli mu na uporządkowanie swoich uczuć.
Pozdrawiam

Witam,

niestety w dzisiejszych czasach podobne problemy ma bardzo wiele par. Nie jest to łatwa sytuacja, ponieważ związek tkwi w tak zwanym "zawieszeniu". Na swojej stronie umieściłam artykuł na ten temat. Proszę się z nim zapoznać, a być może znajdzie tam Pani choć trochę podpowiedzi. http://www.psycholog.w.poznaniu.pl/zwiazki/ Pozdrawiam serdecznie

Marta Melka-Roszczyk

Być może powinniście Państwo zgłosić się razem do terapeuty, albo coacha, który pomoże wam przekroczyć te problemy w komunikacji.