Problem z agresją po alkoholu

Witam. Moim problemem jest agresja po alkoholu. Jestem szczęśliwą żoną, mam wspaniałego męża i nie wyobrażam sobie życia bez Niego!!Na co dzień nie mam problemu z alkoholem, pije okazjonalnie (raz-dwa razy w miesiącu). Problem powstaje po wypiciu większej ilości alkoholu... 3 razy doszło do sytuacji gdzie po alkoholu uderzyłam męża... bardzo mi z tym źle i ciężko gdyż naprawdę jest wspaniałym Facetem. Nie chce Go ranić... Wiem, że bardzo cierpi z tego powodu... Błagam o pomoc nie chce taka być!

Jeżeli rzeczywiście nie chce Pani tego to proszę zgłosić się do poradni leczenia uzależnień, tam w rozmowie z terapeutą opracuje Pani dalszy tok postępowania żeby w przyszłości uniknąć przykrych sytuacji.