Problem z budzeniem i zasypianiem

Dzień dobry Chciałbym się zapytać bo mam problem ogólnie z budzeniem a czasami z zasypianiem. Czasami potrzebuje przespać 12 godzin niewiadomo czemu, czy lekarz rodzinny powinienen zbadać krew i jakieś badania, czy nie wiadomo. Pozdrawiam Jarek

Witam!
Problemy ze snem zazwyczaj związane są ze stylem życia. Jeśli nie ma Pan innyc objawów nie ma potrzeby wykonywania badań. Dopóki problemy ze snem nie powodują poważnych utrudnień w życiu osobistym nie też ma potrzeby ich leczenia. Polecam artykuł na ten temat i wypróbowanie zawartych w nim zaleceń przez kilka tygodni. Jeśli to nie pomoże, a problemy ze snem będą się nasilać, wskazana jest wizyta u lekarza.

link do artykułu:
http://psychiatria.mp.pl/bezsennosc/show.html?id=69683