Problem z koncentracją i pamięcią po rozstaniu z partnerką

witam panstwa mam 25 lat i od czasu gdy rozstalem sie z dziewczynom cos sie ze mnom stalo zwiazek rozpadl sie z mojej winy zazdrosc i ograniczanie partnerki od tego czasu minelo juz 7 miesiecy i cos sie ze mnom stalo mam problemy z koncentracjom i pamieciom co mam robic prosze pomozcie mi bo mi to naprawde utrudnia zycie prosze o kontakt dziekuje

Pozdrawiam,
Kamila Zaleńska- Hajduk

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam,
opisane objawy mogą być objawami przeżywanego epizodu depresyjnego. Rozstanie wiąże się z poczuciem straty i negatywnymi emocjami. Zachęcam do rozmowy z psychologiem, aby podczas takich spotkań miał Pan możliwość ujawnić swoje emocje.
Pozdrawiam
M.Prus