Problem z opanowaniem nerwów i uczucie gorąca w klatce piersiowej

Mam problem z opanowaniem nerwów. Bardzo szybko się denerwuję, nie potrafię się opanować. Towarzyszy temu silne uczucie "gorąca" w okolicy klatki piersiowej. Często nie wiem dlaczego w ogóle się denerwuję, płaczę, popadam w histerię. Mam 24 lata, jestem kobietą. Co może mi dolegać i jak to leczyć ? Dodam, iż mam problemy, o których ciągle myślę, ale i bez nich jestem często nie do zniesienia.

Podobne trudności najczęściej maja podłoże emocjonalne (lękowe) oraz osobowościowe. Najlepiej zgłosić się do psychologa i podjąć psychoterapię.