Problem z poskromieniem apetytu

Dzień dobry.Mam problem z poskromieniem mojego apetytu. staram sie jesc zdrowo,ale oprocz tego jem duzo.Np.w ciagu calego dnia potrafie zjesc 250g lososia smazonego,5 bulek ziarnistych(kazda z 2 lyzeczkami masla i np.plastrem zoltego sera),kilka jablek,3 banany,100 g twarogu poltlustego z 6 lyzeczkami miodu,kilkanascie orzechow ziemnych,pomidory,serek wiejski,5 kostek gorzkiej czekolady 70%,pol rogala maslanego z 2 lyzeczkami masla, a i tak jestem glodna...mam 21 lat, 158 cm, waze ok.45kg...

Proszę wprowadzić prostą zasadę: 5 posiłków dziennie co 3 godziny, 1 śniadanie zawsze jeść w domu jak najszybciej od wstania z łóżka. Nie ma Pani nadwagi ale posiłki są bardzo nie zdrowe i kaloryczne i w najbliższym czasie waga może rosnąć.
Pozdrawiam,
Patrycja Kłósek
dietetyk kliniczny