Problem ze znalezieniem zajęcia i zaburzenia nastroju

Witam Mam pewien problem.Od dłuższego czasu nie potrafię znaleźć sobie miejsca ciągle coś muszę robić spaceruję słucham muzyki.Czuję że duszę się w swoim życiu.Mam w sobie uczucie jakbym utkwiła w balonie z którego nie można wyjść.Czy to normalne uczucie.Jak sobie z tym poradzić?

Chyba nie jest to całkiem normalne uczucie, skoro sama Pani nie jest tego pewna. Takie poczucie chaosu, bycia w biegu i utkwienia może wynikać z różnego rodzaju źródeł - nadmiernego stresu w ostatnim czasie, zbyt dużej ilości obowiązków, nudy i monotonii która się pojawiła w życiu, jakiegoś zaburzenia na tle nerwowym, ale także poziomu hormonów, czy ogólnego stanu zdrowia. Bez większej ilości szczegółów nie można czegokolwiek zaproponować. Polecam zatem udać się na spotkanie z psychologiem, który - po wstępnym szczegółowym wywiadzie - będzie mógł niej więcej określić źródło Pani stanu i zaproponować kroki terapeutyczne. Pozdrawiam.