Problemy w relacjach z przyjaciółmi

Przyjaźniłam się z 2 chłopakami jednak w wakacje strasznie się pokłóciliśmy. Wiem że nie ma co z nimi przyjaźni zawierać jednak muszę się z nimi spotykać bo gramy w zespole. Z jednym mam normalne relacje natomiast drugi( relacje tyle o ile na próbach jak przyjdzie patrzeć)zaczyna gadanie i do innych( daje mi do zrozumienia) "Porozmawiamy potem" Facet jest dwulicowy i wiem że mnie obgaduje. Mam chęć wstać i wyjść. Proszę o radę jak mam się zachować w takiej sytuacji mamy po 18 lat.

Witam,
Myślę,że jest to znan w psycologii sytuacja "trójkąta",którą trzeba przepracować z terapeutą ,bo stanowi swoista grę/może o Ciebie własnie/,ale bez swiadomości swojej pozycji,może sie ona obrócić przeciw Tobie.Jest też zbyt skomplikowana,by wyjasniac jej mechanizm na portalu.
Zachęcam więc do kontaktu ze specjalistą i serdecznie pozdrawiam.

Witam. Nie ma pani wpływu na to co on robi, co mówi, jak się zachowuje. odciąc się trzeba, nie przejmować, robić swoje, nie zwracać uwagi na niego.
Magdalena Brabec