Problemy w związku, zazdrość, rozstania

Witam.Mam 24 lata.Swojego obecnego(chociaż teraz już nie wiem,bo co rusz ten związek się rozpada)chłopaka poznałam prawie dwa lata temu.Wszystko było fajnie na początku.Jednak z czasem wszystko się zmieniło.Jest bardzo zazdrosny,zaborczy,dyktuje mi wszystko to jak mam się zachowywać,ubierać itd.Traktuje mnie jak śmiecia gdy się sprzeciwie,ale gdy wszystko idzie po jego myśli nosi mnie na rękach.Za każdym razem mu wybaczam i następuję powrót.Wiem,że to nie ma sensu.Co robić?

Witam,
Świetnie że Pani to zauważa. Niestety wiele kobiet pogrąża się i idzie dalej ku zniszczeniu.
Wchodzi Pani stopniowo w toksyczny związek, gdzie kontrola nad Panią ma bardzo duże znaczenie. Dla Pani proponowałabym ratowanie siebie i być moze waszego zwiazku poprzez psychoterapię. Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka

Witam. Co zamierza Pani zrobić, z tym o czym już Pani wie? Z jakiego powodu tkwi Pani w takiej niewoli, poniżaniu, tyranii? Proszę poszukać wsparcia konsultując się z psychoterapeutą, odbudować swoje poczucie wartości, i ratować siebie. Dla osób żyjących w związkach przemocowych uruchomiona jest tzw Niebieska Linia, warto zatelefonować, nr telefonu znajdzie Pani w internecie. Powodzenia