Problemy z akceptacją siebie i problemy w małżeństwie

Mam problemy z akceptacją siebie.Rodzice niemówili,że mnie kochają i nie okazywali mi miłości.Przez to wpadałam w różne związki,które nie miały racji bytu.6 lat temu popełniłam błąd życiowy,wyszłam za mąż za człowieka,który mnie nie szanował,byłam upokarzana,nękana psychicznie przez niego,jak i jego rodzinę.W trakcie małżeństwa urodziła się nam córka.Nie pomagał mi.Byłam wyzywana od najgorszych i głupich,że powinnam się leczyć.Przez tą całą sytuację zdradziłam i po tym jeszcze było gorzej.

Dr Ewa Bujoczek Psycholog, Gliwice

W Pani życiu miało miejsce wiele trudnych, bolesnych zdarzeń. myślę, że warto poszukać pomocy psychologa, terapeuty po to, by rozliczyć się z trudną przeszłością i zamknąć ją, a nastepnie nauczyć się tego, jak być szczęśliwą, jak radzić sobie z trudnościami, emocjami. Życzę powodzenia