Problemy z jedzeniem u 15-latka

Witam, Jestem mamą 15 latka. Odkąd pamiętam miałam z nim problemy związane z odżywianiem. Od zawsze był niejadkiem. Wciąż słyszałam od lekarzy, że z tego wyrośnie. 15 lat minęło i nic się nie zmieniło. Potrafi nie jeść niemal przez cały dzień. Czasem dopiero o 16-17 coś zje. Jego dieta jest bardzo uboga. Je tylko kilka produktów. W miarę chętnie filety z kurczaka. Chętnie hotdogi ( ale bez żadnych dodatków ) lub pizzę ( z serem ). Czy to normalne, że dorastający nastolatek tak niewiele je ?

Aleksander Ropielewski

Nie jest to w pełni normalne, zwłąszcza, że wymienione przez panią produkty nie są zbilansowane. Należy zgłosić sie do dietetyka oraz wprowadzić regularne pory posiłków i zmienić stopniowo jadłospis syna.