Problemy z wypowiedzeniem słowa kocham

Dlaczego ja nie umiem powiedzieć facetowi ze go kocham lub ze zależy mi mimo że tak jest. NAPISZE ALE NIE UMIEM TEGO WYSLOWIC. GŁOWIE PISZE W ESKACH NA KONUNIKATORACH.

Witam. jakis tam powód tego jest, ale przez internet i tak szybko nie da się stwierdzić.
Wygląda na to, ze ma pani trudnosć z okazywaniem ciepłych emocji.
Magdalena Brabec

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witaj, mówienie o emocjach bywa trudne, szczególnie gdy nie mamy doświadczenia w tym zakresie np. gdy bliskie, ważne osoby nie rozmawiały z nami wprost o uczuciach, sami też nie będziemy tego robić. Ważne, że masz świadomość tej trudności, dzięki temu będziesz mogła coś z tym zrobić. Być może warto spotkać się z terapeutą i porozmawiać o tym. Pozdrawiam M.Prus