Problemy ze snem i senność podczas dnia

Witam ! Mam pytanie. Od kilku tygodni mam ogromne problemy ze snem. Bez problemu zasypiam, a potem kilkanaście razy w nocy się budzę, a sny nie pozwalają mi zasnąć. Wstaję wcześnie rano i wydaje się, że jestem wypoczęta, po czym zaraz po śniadaniu nie jestem w stanie funkcjonować, nie mam zupełnie siły, brakuje mi energii na wyjście z domu. Dopiero wieczorem odzyskuję "moc". I tak jest codziennie. Czy powinnam coś z tym zrobić, czy to kwestia stresu, przemęczenia ? Pozdrawiam, Gosia.

Dzień dobry, czy w pani życiu wydarzyło się ostatnio coś co mogło panią wyprowadzić z równowagi? Pisze pani czy to tylko stres - czy wie pani co panią stresuje? Proszę odpowiedzieć sobie na te pytania. Jeżeli nic się nie zmieni w ciągu kolejnego tygodnia lub dwóch zachęcam do przeprowadzenia podstawowych badań lekarskich, jeżeli te nic nie wykażą zachęcam do kontaktu z psychologiem w celu pełnej diagnozy. Pozdrawiam