Przeczucie dotyczące śmierci taty

To moja historia 3 lat temu mój ojczym zmarł na zator puc kiedy się znim żegnałam czułam że stanie się coś złego panicznie się bałam jechać i stało się mój ojczym zmarł na zator puc i to stało się dwa dni przed naszym powrotem i musieliśmy skrócić nasz pobyt wrócić dwa dni przed końcem turnusem do domu czy to znaczy że dobrą intuicje i 6 zmysł ludzie z zmysłem wiedzą więcej słyszą więcej widzą w twarzy człowieka taczym polega 6 zmysł jeśli ludzie 6 zmysłem toteż medium proszę o szybką bar

Lęk o bliskich pojawia się bardzo często. Jeśli jakieś obawy się sprawdzają, najczęściej były ku temu podstawy (np ktoś chorował). Czasem zdarza się, se potwierdzają się obawy, które nie maja oczywistych podstaw. Jeśli potrzebuje Pani porozmawiać o tym ze specjalistą- warto zgłosić się do psychologa. Będzie Pani mogła opowiedzieć - jeśli ma Pani wrażenie, że więcej takich sytuacji zdarza się w Pani życiu- i skorzystać z jego wsparcia, wyjaśnienia oraz pomocy.

Witam Panią. Przede wszystkim nie czuję się pewnie ze swoją wypowiedzią ponieważ mam wrażenie, że nie dokończyła pani swojego opisu. To co zwraca mi w nim uwagę to Pani bliska relacja z ojczymem. Odejście bardzo bliskiej osoby konfrontuje nas z tematem egzystencjalnym jakim jest śmierć. Kulturowo nie jesteśmy z tym tematem oswojeni. Kiedy on nas "dotyka" osobiście staje się wydarzeniem, które potrzebujemy w sobie "przepracować". Dlatego powracamy do niego zadając pytania o to co mogliśmy inaczej zrobić? Czy moglibyśmy jakoś zmienić bieg wydarzeń? Nie umiem Pani odpowiedzieć na pytanie o 6 zmysł. Być może możemy wyczuwać wydarzenia, które dopiero się wydarzą związane z bliskimi osobami bo dotyczy to właśnie bliskich relacji (czyli takich, w których jesteśmy bardzo uważni na drugą osobę). Jeśli Pani rozważania wymagają dalszych poszukiwań proszę pomyśleć o bezpośrednim kontakcie z psychologiem. Pozdrawiam Panią.