Przejście na dietę surową a problemy z psychiką

Jestem na surowej diecie(witariańskiej) od ponad 21 miesięcy, oprócz produktów roślinnych spożywam także surowe mleko i jajka.Przez ostatnie 13 miesięcy wykonałem 3,5 ton lewatyw z filtrowanej wody. Lewatywy mają za zadanie oczyszczać z toksyn. Zaprzestałem je wykonywać bo przestałem już odczuwać symptomy detoxu ale za to zwiększyła mi się zdolność do rozpoznawaniu socjopatów w społeczeństwie i mam wrażenie jakby ci socjopaci wiedzieli że ich rozpoznaje.Co o tym wszystkim lekarze sądzicie?

W leczeniu zaburzeń schizofrenicznych bardzo pomocna okazuje się psychoterapia grupowa. Proszę o siebie zadbać.

Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl

Dzień dobry,

Biorąc pod uwagę zarówno przyjęty przez Pana sposób życia, jak i jego skutki - sugerowałbym konsultację u lekarza psychiatry.

Pozdrawiam.

Witam. Sądzę, że powinien Pan skonsultować się najpierw z internistą i/lub dietetykiem a potem z psychologiem albo psychiatrą. Pańskie "zdolności" mogą być wynikiem zmian fizjologicznych związanych z dietą i oczyszczaniem się, ale mogą być także symptomem problemów psychicznych. Pozdrawiam!