Instynktowne rozpoznawanie zła

Chciałby rozwinąć wcześniejszy temat odnośnie tego że na witariańskiej diecie po oczyszczaniu z toksyn(poprzez saune lewatywy oraz ziemie okrzemkową) mój mózg pozbył się toksyn oraz zyskał o wiele więcej witamin i minerałów. Dzięki temu rozpoznaje socjopatów w społeczeństwie a jest ich wedłóg statystyk 4 %.Z psychiką mam wszystko OK. Witarianzim jest to pionierstwo a nie choroba psychiczna.Proszę o opinię na temat instynktowych zdolności do rozpoznawania w drugim człowieku zła?

Zachęcam do porozmawiania o tym z lekarzem psychiatrą lub psychologiem. Będzie Pan mógł uzyskać bezpośrednie, konkretne informacje i odpowiedzi, a w razie potrzeby także poradę, co do możliwości lub potrzeby działania oraz leczenia.

Oczywiście nie twierdzę, że witarianizm to objaw choroba psychicznej! Jednak jest to dieta dość restrykcyjna i może mieć wpływ na funkcjonowanie całego organizmu, podobnie jak intensywne oczyszczanie. Może być tak, że to Panu służy i Pana umysł funkcjonuje sprawniej, myśli Pan jaśniej. Natomiast instynktowne rozpoznawanie zła w drugim człowieku - to wygląda jak psychoza. Dieta witariańska i oczyszczanie organizmu o tyle mogły mieć tu znaczenie, że był to dla organizmu stres (w sensie wielkiej zmiany i intensywności zabiegów). A duży stres może być czynnikiem wyzwalającym różne choroby i zaburzenia. Bardzo bym Pana namawiała na kontakt z psychiatrą, wtedy wszystko powinno się wyjaśnić. Pozdrawiam i życzę powodzenia!