Przemoc psychiczna w młodym małżeństwie

Witam serdecznie, jestem młodą mężatką, która ma problemy z mężem. Wydaje mi się że mój mąż stosuje wobec mnie przemoc psychiczną.

Dzień dobry!

Konieczna jest osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i szczegółowe przyjrzenie się Państwa sytuacji. Proszę zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego, Centrum Praw Kobiet, Centrum Przeciwdziałania Przemocy itp.

Pozdrawiam!

Witam. Wskazane przez Panią problemy dotyczą obojga partnerów dlatego proponuje podjąć terapie małżeńska. Wcześniej natomiast proszę porozmawiać z mężem na ten temat. Należy powiedzieć jak Pani czuje się kiedy mąż zachowuję się w ten sposób oraz jak Pani odbiera jego zachowanie. Proszę zapytać męża co czuje kiedy zachowuje się w ten sposób oraz podczas rozmowy, kiedy dostaje od Pani informacje zwrotne dotyczące jego zachowania wobec Pani.