Prześladowanie w telepatii

Witam serdecznie...poszukuję lekarza ,który mi pomoże mam może nietypowe pytanie ale to niestety się Jestem prześladowana w telepatii .. znam tego człowieka. .nie widziałam się z nim około8-mu lat tu się nie da opisać co się dzieje ..manipulują mną a zwłaszcza z moim zdrowiem..moje badania są dobre ..czytałam wiele książek i wiem,ze to istnieje oczekuję odpowiedzi i pomocy..dziękuje

Witam,

To bardzo ciekawe zagadnienie. Z kierunków psychoterapeutycznych być może pomocna byłaby psychoterapia ericksonowska.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Hipnoterapeuta/Psychoterapeuta kliniczny Frank Barton

Raczej nie da się w krótki sposób odpowiedzieć na Twoje pytanie ponieważ to co piszesz wymaga wnikliwszej analizy.

Pozdrawiam

Franciszek Bartkiewicz