Przyjmowanie tabletek na przytycie

Witam.jestem osoba szczupła chciała bym przytyc.czy biorąc tabletki zyskami chociaż kilka kg.wiecej?

Jakie tabletki ma Pani na myśli? Jeśli chodzi o tabletki hormonalne to "pomogą" one tylko jeśli niska masa ciała jest spowodowana problemami w równowadze hormonalnej. W przypadku zbyt niskiej masy ciała ważne, aby zrobić badania na toleracnję glutenu (oznaczenie przeciwciał z krwi), oraz badania hormonów tarczycy (TSH, fT3, fT4). Raczej nie polecam stosowania tabletek jako środka na zwiększenie masy ciała. Lepiej wprowadzić do diety zdrowe produkty wysokoenergetyczne, takie jak oleje roślinne tłoczone na zimno, orzechy, suszone owoce, świeże owoce, masło czy mleko kokosowe