Przytycie podczas diety

,,corka ma 16 lat,jest na diecie 1900 kcal. od lipca do chwili obecnej przytyła 5kg.,ważyła 80kg.zwiększono węglowodany,było 70g jest 90. Bierze leki,podobnież nie mają wpływu na tycie.Jest pod kontrolą lekarza, ,psychoterapeuty, chodzi do klasy pierwszej liceum prywatnego,jest humanistką,świetnie zna angielski i chce być szczupła.Uważa że nadwaga jest jej całym złem,.Co robić do kogo się udać żeby jej pomógł.Serdecznie pozdrawiam Ola mama

Można rozważyć serie treningów z trenerem personalnym, który dobierze odpowiednie ćwiczenia. Jeśli nie, w Internecie są dostępne programy ćwiczeniowe, jednak u tak młodej osoby nie polecam intensywnych ćwiczeń "na własną rękę". Oczywiście nie można rezygnować z prawidłowej diety, jednak aktywność fizyczna jest niezbędna w procesie redukcji masy ciała.