Rozpisanie diety na przytycie

Moja Masa Ciała to 68kg przy wzroście 169cm. W dnii pracy mam 4 posiłki o 10 rano pierwsza przerwa 14:30 II przerwa i jak wracam do domu ok godz 17/18 i póżniej ok 20/21. Czy możliwe jest to ,żeby prosić Państwa o rozpisanie Diety przez którą przytyje. Bardzo Prosze I wołam o Pomoc !!1 Z Góry Dziekuje Dobrym ludzią nie wiem jak mam już jeść. A jem dużo .

Witam serdecznie, jak najbardziej podejmę się ułożenia diety dla Pana, proszę o kontakt na maila monika@slimbartoszyce.pl proszę napisać parę słów o sobie swojej pracy, trybie życia.
Pozdrawiam Monika Majcher-Lipiejko

Pana masa ciała przy podanym wzroście jest jak najbardziej prawidłowa. Zakres normy dla BMI wynosi od 18,5 do 24,5. Sposób obliczenia wskaźnika podaję na http://www.zdrowadieta.szczecin.pl/wizyta/bmi/. Możliwe, że bardziej zależy Panu na zbudowanie muskulatury ciała. Tu oprócz właściwej diety potrzebne są odpowiednie systematyczne ćwiczenia siłowe, które mogą być wykonywane zarówno na siłowni, jak i w domu bez wykorzystania sprzętu. Na stronach internetowych można znaleźć informacje na ten temat. Jeżeli chodzi o dietę na przybranie masy, to należałoby najpierw ustalić Pana potrzeby energetyczne i białkowe i pod to ułożyć dietę. W połączeniu z programem treningiem poprowadzonym przez trenera dałoby to konkretne efekty. Zapraszam do skorzystania z moich usług. Serdecznie pozdrawiam, Anna Brinken.

Witam. Jak najbardziej można Panu ułożyć program żywieniowy na zwiększenie masy, jednakże taki program wiąże się z konkretnym wywiadem i rejestrem. W razie pytań o szczegóły proszę o kontakt: anna.pietrasz@onet.pl

Witam. Powinien Pan dołożyć jeszcze jeden posiłek, ten pierwszy jest za późno. Musi Pan jeść regularnie w miarę możliwości co 3-4 godziny posiłki pełnowartościowe składające się z białka (ryba, mięso, jaja, ser biały) i węglowodanów (ziemniaki, kasza, ryż, chleb żytni) oraz jakiś warzyw. Fajnie by było jakby dodał Pan też jakiś ruch do tego. To napewno pobudzi apetyt. będzie się Pan lepiej czuł i ciało będzie lepiej wyglądało. Powodzenia