Rozmyślanie żonatego mężczyzny o koleżance z pracy

mam 33 lata jestem żonaty i od kilku miesięcy bezustannie rozmyślam o koleżance z pracy choć nie powinienem...

Witam serdecznie,
Moim zdaniem powinieneś zastanowić się, czego brakuje Ci w Twoim małżeństwie, co chciałbyś zmienić. Może to spowodowało, że zainteresowałeś się koleżanką z pracy.
Pozdrawiam

Może być to objawem kryzysu w Państwa małżeństwie - tutaj ważne jest aby przyjrzeć się i zastanowić czy wszystko funkcjonuje w nim dobrze, czy może jednak coś jest nie tak i to nierozwiązane coś sprawia, że poszukuje Pan jakiegoś uzupełnienia poza związkiem. Druga możliwość to oczywiście bardzo silny związek z koleżanką z pracy, ale nawet wtedy szczerze odradzam zgłębianie go jeżeli macie Państwo dzieci i przed szczerą próbą znalezienia zaspokojenia w obecnym związku. Stabilna relacja partnerska to coraz rzadsza i cenna wartość.
Oczywiście w przypadku odnalezienia jakiś trudności w swoim związku i trudności z ich rozwiązaniem polecam udać się do psychoterapeuty na terapię małżeńską.
Więcej informacji o mnie: https://www.goldenline.pl/jakub-pyka2/
Pozdrawiam
Jakub Pyka