Rozstanie a nowy partner

Witam, jestem w trakcie rozstania z powodu niedopasowania emocjonalnego. Mamy dosc duze zobowiazania (wspolny biznes) i to jest decyzja, z ktorej kiedys bedziemy zadowoleni. Tym bardziej trudno sie rozstac od razu. Los chcial jednak, ze poznalam kogos nowego I Wiem, ze plaster trzeba szybciej sciagnac. Pytanie czy szczerosc jesli chodzi o nowego partnera w tym przypadku jest potrzebna czy pomoze mi tylko miec czyste sumienie a skrzywdzi niepotrzebnie obecnego partnera ? Bede wdzieczna za porade.

W takich sytuacjach wyczucie chwili i delikatność są niezmiernie ważne. Szczerość jest bardzo ważna - im dłużej będzie Pani skrywać prawdę nt. swojej obecnej sytuacji, tym większy dyskomfort może Pani odczuwać. W związku z tym polecam odbyć szczerą rozmowę - delikatnie i z wyczuciem. Powodzenia!