Rozstanie po 13 latach związku

po 13latach zwiazku zostałem odsuniety mimo to kocham te kobiete dalej. chce ratowac ten zwiazek .ale jak to zrobic telefonów nie odbiera, choc po roztaniu posłałem kwiaty, ale zero odzewu jestem załamany mam 57lat ona 55 lat jak mozna powiedziec z dnia na dzien ze kogos sie nie kocha i ze sie nic nie czuje co mam i jak postapic dalej prosze o rade

Dzień dobry!

Serdecznie współczuję trudnej sytuacji. Rozstanie zawsze jest bolesnym wydarzeniem, szczególnie kiedy nie decydujemy o nim sami, ale ta druga osoba. Niestety, jest możliwe, że ze strony Pana byłej partnerki była to świadoma decyzja, której może już nie zmienić. Niestety, nie jest możliwe zmuszenie jej do rozmowy czy innej formy kontaktu. Rozumiem, że takie nagłe zerwanie relacji i brak kontaktu może rodzić w Panu bardzo duży stres, frustrację. Aby lepiej sobie z nimi radzić, warto skorzystać ze wsparcia psychologa. Będzie to również okazja do omówienia, jak przebiegał Wasz związek, jakie mogły być przyczyny Waszego rozstania itp.

Pozdrawiam!