Rozstanie po 14 miesiącach związku

Zerwał bez powodu, byliśmy razem 14 miesięcy, wkręciłam się bardzo w ten związek. Mówł, że kocha, jeszcze w ten weekend dopiero co byłam u niego, pisał do mnie po wyjeździe, że kocha - a tu za 1,5 dnia zerwał, a 2 tyg.wcześniej się wyprowadził do innego miasta(78 km, kupił mieszkanie Mówił, że nie chce się użerać, woli być sam...Mówił,że już wcześniej myślał o zerwaniu...kiedy? jak byłam na każde jego skinienie? nie liczyl sie ze mna to co czuje, nigdy, a ja dalam sie jak dziecko...jestem slaba

Witam,
rozstanie, które nastąpiło bez zapowiedzi jest na pewno bolesne. Partner ewidentnie nie liczy się z Pani uczuciami i zachował się w niedojrzały sposób. Na pewno nie był wart Pani uczuć. Teraz najlepiej patrzeć w przód na nowe możliwości, które na pewno sa przed Panią.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

Rozstanie, poczucie odrzucenia, smutku, żalu, a nawet złości jest normalne w Pani sytuacji. Podobnie jak brak zrozumienia przyczyn. Może warto porozmawiać, dopytać, co było przyczyna rozstania? Nie zmienia o jednak tego, że chłopak podjął już jakąś decyzję. Rozpamiętywanie, dociekanie dlaczego, powracanie do przeszłości może przedłużać żałobę po stracie i utrudniać powrót do funkcjonowania.
Jeśli negatywne emocje będą się nasilać, warto skorzystać z pomocy psychologa.