Rozstanie po utracie zaufania

Gdy wszystko sobie zaczynam układać w głowie dochodzę do wniosku że problemem w naszym związku mogło być również moje nadmierne obiecywanie i planowanie różnych rzeczy (np. prze pół roku planowaliśmy wyjazd w ciepłe kraje - strasznie była zadowolona z tego powodu, jednak niecały miesiąc przed stwierdziłem ze nic nie dałem rady odłożyć na tą wycieczkę) Co robić żeby mi zaufała jak udowodnić że jestem uczciwy wobec niej bo moje słowa dla niej nic teraz już nie znaczą?

Dzień dobry.

Wydaje się, że prawidłowo Pan zdiagnozował własny problem. Pozostaje więc mniej obiecywać, a więcej realizować.

Pozdrawiam.