Rozstanie z chłopakiem po 5. latach a szansa jego powrotu

Witam. Po prawie 5 latach chłopak mnie zostawił, wcześniej się rozstaliśmy także z jego inicjatywy. Powiedział że nie jestem taka jak by chciał czyli np.obrażam się i się wkurzam o byle co. Poprzednio wrócił do mnie po 9 dniach bo stwierdził że da mi szansę, od tamtej pory wiele sie zmieniło, uspokoiłam się i dużo rozmawialiśmy o przyszłości. Ostatnio raz się obraziłam i on stwierdził że nie da rady tak żyć.Nie wiem czy są jakieś szanse że wróci? Jak sobie z tym poradzic? Czy on przestał kochać?

Dzień dobry, skoro Pani chłopak odszedł, być może były ku temu powody. Warto się zastanowić czy rzeczywiście reagowała Pani nieadekwatnie czyli np. obrażała się zbyt często. Nie wiem czy Pani chłopak może wrócić, jeżeli odszedł znaczy to, że nadal nie odpowiada mu Pani zachowanie - jeżeli uważa Pani, że chłopak ma rację proponuję popracować nad sobą podczas terapii a dopiero później starać się stworzyć związek. Pozdrawiam.